Karta klubowa

Co to jest?

– Właściciel karty klubowej Blues Cafe Kraków” ma możliwość uczestniczenia w koncertach w murach klubu (przy ul. Krakowskiej Pyatnická dom. 27 s. 3a) za DARMO.
– Posiadacz karty członkowskiej ma preferencyjne warunki przy rezerwacji stolika dla dowolnej liczby gości.
– Posiadacz karty członkowskiej Blues Café Kraków ma gwarancję otrzymania w prezencie upominków i przedmiotów upominkowych z symbolami klubu.
– Co najmniej raz w roku posiadacz karty otrzymuje zaproszenie na specjalną, zamkniętą imprezę „Event dla członków Blues Cafe Kraków i mieszkańców klubu”.
– Członek klubu „Eseje” ma możliwość otrzymania biletu z 50% zniżką na imprezy organizowane przez sam klub lub we współpracy z kimś (festiwale, koncerty, itp.).
– Opinie i życzenia posiadaczy karty Krakowskiej Kawiarni Bluesowej są kluczowe w planowaniu wydarzeń związanych z rozwojem klubu (koncerty, nowe menu, itp.).
– Posiadacze karty klubowej Blues Café Kraków mają możliwość otrzymania z wyprzedzeniem informacji o planowanej działalności klubu.
– Posiadacze karty Blues Cafe Kraków mają miesięczną możliwość otrzymywania unikalnych ofert zarówno od klubu jak i jego partnerów.